Yeterince şirket gördüm…

Yeterince şirket gördüm, Türkiyemizde şirketlerin alması gereken çok yol var ve bir çoğunun bunları görmemesi açıkçası canımı sıkıyor. Çalıştığım şirketlerde bunları düzeltmeye çalıştım. Bir çok konuda başarılı oldum bazılarında ise yeterince başarılı olamadım. Başarılı olamamamın nedenleri üst yönetimin farkında olmamak, anlamak istememek, öncelikleri içerisine bu konuları alamamak, uzun vadeli sürdürülebilir yükselme yerine kısa vadeli parayı tercih etmek veya en iyisini ben bilirim egosunu aşamamak şeklinde özetlenebilir.

Zaman zaman burada bir konuyu açıyorum, tecrübelerimi paylaşıyorum, biraz bilgi veriyorum ve fazlasını sizden istiyorum. Siz arkadaşlarımın da yorumlarıyla destek olduğunu görüyorum.
Amacım Türkiye olarak çalışanlarımızın daha iyi yerlere gelmesi ve ufkumuzun, vizyonumuzun geniş olması için ufak bir adım atmak. Beğenilerden ve okunma sayılarından nispeten başarılı olduğumu da görüyorum. Zaman zaman problemler de çıkmıyor değil her ne kadar doğru bildiğimi savunma gücüm ve hırsım olsa da zaman alır diye görmezden geliyorum.
Sizce doğru yolda mıyım? Ne dersiniz?

Toplam Oy Sayısı 0

Leave A Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir